Contact

Secretariaat

Gen. Gavinstraat 340
6562 MR Groesbeek
06 – 39121771
secretariaat@ikaros.nl
Ledenadministratie / spelerspassen
Bosstraat 9
6561 CD Groesbeek
024 – 3975575
leden@ikaros.nl
Bestuur
Wiljan KempermanVoorzittersecretariaat@ikaros.nl
Myrna GroosSecretariaatsecretariaat@ikaros.nl
Lucy SpoeltmanPenningmeesterfactuur@ikaros.nl
Nel de JongBestuurslidsecretariaat@ikaros.nl

Commissies/overig

SecretariaatMyrna Groossecretariaat@ikaros.nl
Technische commissieWillie Gielentc@ikaros.nl
Coördinator scheidsrechtersWillie Gielenscheidsrechter@ikaros.nl
Coördinator ABC-jeugdIlse Kaalabcjeugd@ikaros.nl
Coördinator mini’sErik Weijers minicoordinator@ikaros.nl
WebsiteRik Gijsberssite@ikaros.nl
WebsiteRoy van Elstsite@ikaros.nl

Vertrouwenspersoon 

Bij Ikaros willen we graag dat iedereen kan sporten in een veilige en positieve omgeving. Je kunt echter in een situatie komen die niet prettig is. Je hebt dan bijvoorbeeld te maken met ongewenst gedrag of ongewenst taalgebruik. Je kunt hierbij denken aan pesten, discrimineren, seksuele intimidatie of agressie. Als dat het geval is kun je je wenden tot de vertrouwenscontactpersoon.

Bij Ikaros is Odiel Weber als vertrouwenscontactpersoon het eerste aanspreekpunt bij meldingen van ongewenst gedrag. Zij biedt een luisterend oor. Samen zoeken we dan naar oplossingen. Vanuit de vereniging geven we ondersteuning, advies en informatie. Soms is dat genoeg om zelf verder te kunnen. Als dit niet het geval is verwijzen we je door naar iemand binnen de vereniging of naar hulpverlenende instanties.

Elk incident bespreken we geanonimiseerd met iemand van het bestuur, omdat het bestuur verantwoordelijk is voor een veilige vereniging.

Wil je hulp? Neem dan contact op met vertrouwenspersoon@ikaros.nl. Samen gaan we dan op zoek naar een goede oplossing.

Odiel heeft al 10 jaar ervaring als orthopedagoge op een middelbare school in Nijmegen en is al 25 jaar lid van Ikaros. Momenteel speelt zij in Dames 3.